MAS Hranicko > MAS Hranicko uzavřela 6.výzvu MAS-OPZ Podpora zaměstnanosti II., podány 2 žádosti

MAS Hranicko uzavřela 6.výzvu MAS-OPZ Podpora zaměstnanosti II., podány 2 žádosti

3. 6. 2019

MAS Hranicko v pátek 31.5. uzavřela 6. Výzvu dotačního programu MAS-OPZ Podpora zaměstnanosti II. Podány byly 2 žádosti o podporu.  

Jedná se o projekt Podpora zaměstnanosti na Hranicku podaný žadatelem Mikroregion Hranicko. Cílem projektu je vytvořit za podpory zapojených obcí adaptační pracovní místa, v rámci kterých si osoby z cílových skupin osvojí pracovní návyky, budou mít k dispozici motivační, psychologické a finanční poradenství, popř. absolvují praktické kurzy a budou mít možnost získat rekvalifikaci. 

Druhý projekt s názvem Podpora zaměstnanosti cílových skupin na území MAS Hranicko, podaný žadatelem ŠEDOVÁ clean service – Olomoucko, z. ú., je zaměřen na zvýšení kompetencí cílové skupiny pro vstup na trh práce a zvýšení jejích šancí na získání zaměstnání. 

Přehled podaných žádostí je uveden v příloze této Aktuality. Požadované dotace činí 8 042 775  Kč, alokace výzvy byla stanovena ve výši 6 047 338 Kč.

Podané žádosti nyní projdou procesem kontrol a bodového hodnocení, které provedou management a Výběrová komise MAS. Po jejich ukončení bude následně zveřejněn seznam doporučených žádostí. Tento seznam MAS předává Řídicímu orgánu OPZ na Ministerstvu práce a sociálních věcí. ŘO OPZ provádí závěrečné ověření způsobilosti vybraných projektů a úspěšným žadatelům vydá právní akt o poskytnutí podpory.

 

Karolína Berousková

k.berouskova@regionhranicko.cz

Fotografie

© 2007-2019 Mikroregion Hranicko | kontakt | mapa stránek

Admin | Euroteam
Spolufinancováno z prostředků EU