Konzultační den Agentury CzechInvest pro podnikatele

Kdy: 24.9.2019 (Út) 13:00

Kde: Sídlo MAS Hranicko, Tř. 1. máje 328, Hranice

Pro firmy a podnikatele z Hranic a okolí připravil CzechInvest ve spolupráci s MAS Hranicko seminář s cílem představit aktuální možnosti veřejné podpory. 

Úvodní slovo pronese vedoucí manažer MAS František Kopecký a představí krátce podporu drobného podnikání ve vlastním dotačním programu MAS Program rozvoje venkova. Pro individuální konzultace podnikatelských záměrů budou k dispozici kromě zástupců agentury CzechInvest, kteří podrobněji představí výše zmíněné aktivity, také pracovníci Agentury pro podnikání a inovace. Pro případné konzultace budou na místě budou přítomni také pracovníci MAS Hranicko.

Agenturu CzechInvest řada českých firem stále vnímá jako státní subjekt zřízený za účelem lákání zahraničních investorů, případně jako instituci administrující dotace. Za posledních tři roky se však agenda agentury výrazně proměnila. Kromě „tradičních“ aktivit cílených primárně na investory se CzechInvest stále více zaměřuje na podporu malých a středních podniků. Stále intenzivněji podporuje výzkum a vývoj, pomáhá rozvíjet kvalifikovanou pracovní sílu v souvislosti s potřebami trhu práce, a zejména pak podporuje start-upy, tedy začínající podniky s inovativním produktem či službou od jejich začátků až po vstup na zahraniční trhy. 


 

© 2007-2019 Mikroregion Hranicko | kontakt | mapa stránek

Admin | Euroteam
Spolufinancováno z prostředků EU