Služby

Možnosti spolupráce

Chystáte nějakou investici, máte nápad nebo zajímavý záměr a chcete na něj zajistit financování z dotací? Jste obec podnikatel, škola, nezisková organizace, mikroregion nebo fyzická osoba? Pak je naše nabídka spolupráce určená právě Vám!

Nabízíme Vám širokou škálu služeb, které Vás bezpečně provedou spletí dotačních pravidel a administrativy nejen směrem k získání dotace, ale i úspěšné realizaci projektu. Pomůžeme Vám vyjasnit Váš záměr a vyhodnotíme jeho potenciální šanci v soutěži o dotaci uspět.

Prvním krokem ke spolupráci může být nezávazná bezplatná konzultace Vašeho požadavku. V tomto případě Vám doporučujeme vyplnit náš interní on-line formulář projektového námětu, díky, kterému získáme základní informace a konzultaci připravíme přímo na míru. Pokud ovšem preferujete osobní sdělení informací, můžete nás kontaktovat přímo.

Pokud zatím chcete získat přehled o dotačních programech můžete využít náš Grantový kalendář, do kterého vkládáme nejdůležitější aktuální či připravované příležitosti. Reference z úspěšně realizovaných zakázek naleznete zde.

© 2007-2019 Mikroregion Hranicko | kontakt | mapa stránek

Admin | Euroteam
Spolufinancováno z prostředků EU