Hranická rozvojová agentura > Projekt ENSURE: setkání partnerů v Pesaru v Itálii!

Projekt ENSURE: setkání partnerů v Pesaru v Itálii!

9. 10. 2018

Asociace Alessandra Bartola bude hostit čtvrté mezinárodní setkání partnerů projektu ENSURE (European Network for the Cohesion and Solidarityin Rural Areas), které se bude konat v italském Pesaru od 15. do 17. října 2018. Událost, která je financována z programu Evropské unie Evropa pro občany, přivítá 37 mezinárodních účastníků ze Slovinska, Chorvatska, Srbska, České republiky, Polska, Španělska, Bulharska, Lotyšska, Řecka, Černé hory, Itálie, Maďarska a Rumunska. 

Během třídenního programu se budou partneři bavit na téma celého setkání, a to „Společná zemědělská politika z nové perspektivy“. Partneři si budou vyměňovat zkušenosti z oblasti rozvoje venkova a budou diskutovat o Společné zemědělské politice 2014 – 2020 a návrhu změn na období 2021 – 2027. 

Akce je spoluorganizována zemědělskou školou, Akademií Agraria v Pesaru, Universitou v Urbinu a Asociací producentů z Valle del Foglia. Patronát nad událostí převzal Region Marche a město Pesaro. Partneři budou mít též možnost navštívit vinné a olivové farmy a ochutnat tradiční italskou kuchyni. Program bude doplněn o návštěvu Urbina a jeho Dukelského paláce. 

 

Sledovat nás můžete na facebooku, kde jsou nejaktuálnější informace k projektu i dané události: https://www.facebook.com/ensurenetwork/

Michaela Škrobánková

m.skrobankova@regionhranicko.cz

Fotografie

© 2007-2019 Mikroregion Hranicko | kontakt | mapa stránek

Admin | Euroteam
Spolufinancováno z prostředků EU