Aktuality > Grantový program regionu Hranicko 2017 vyhlášen

Grantový program regionu Hranicko 2017 vyhlášen

3. 1. 2017

Organizátoři kulturních, sportovních a vzdělávacích akcí mohou i v letošním roce žádat o příspěvek z Grantového programu regionu Hranicko 2017. Až 15.000 Kč mohou získat na své akce spolky, školy, církve i další neziskové organizace. Celkem bude rozděleno téměř 200.000 Kč. V loňském ročníku bylo podpřeno rekordních 18 akcí různého charakteru. Podpořeni byli např. hasiči, sportovci, školy, další neziskové organizace pořádající atraktivní akce jak pro místní občany, tak pro lidi ze širokého okolí. Proto máte-li zájem, neváhejte se k programu přihlásit a o příspěvek požádat. Žádosti se budou přijímat od 6. do 21. února 2017.

Do Grantového programu přispívají dlouhodobě tyto firmy z regionu Hranicko:Cement Hranice, akciová společnost, CS STEEL a.s., DEMSTAV group, s.r.o., KUNST spol. s.r.o.,SSI Schäfer s.r.o.,TONDACH Česká republika s. r. o. , Váhala a spol s.r.o. Bez jejich dlouhodobé spolupráce a podpory bychom program nemohli organizovat. Posledním přispivatelem a garantem programu je mikroregion Hranicko.

 

Bližší informace o programu naleznete na http://regionhranicko.cz/mikroregion-hranicko/grantovy-program-regionu-hranicko

 

Marcela Tomášová

m.tomasova@regionhranicko.cz

© 2007-2019 Mikroregion Hranicko | kontakt | mapa stránek

Admin | Euroteam
Spolufinancováno z prostředků EU