Aktuality > Grantový program podpoří 14 akcí v regionu

Grantový program podpoří 14 akcí v regionu

4. 5. 2010
Celkem 175 000,- Kč bude díky Grantovému programu regionu Hranicko rozděleno mezi 14 sportovních, kulturních a vzdělávacích akcí v regionu. Do letošního ročníku bylo přijato celkem 29 žádostí, z nichž vybrala hodnotící komise nejhodnotnější a nejvíce přínosné akce podporující společenský život v regionu.  Výběr 14 akcí definitivně schválila rada Mikoregionu Hranicko, která zasedala 4. května. 
V letošním ročníku budou podpořeny akce neziskových organizací či škol. Mezi zajímavé akce, které se budou realizovat za podpory Grantového programu, patří například II. Býškovické Letnice, Vánoční jarmark na ZŠ Šromotovo, či soutěž mladých hasičů ve Stříteži nad Ludinou. Kompletní seznam podpořených akcí včetně termínu jejich konání je uveden v příloze aktuality. 
Do Grantového programu regionu Hranicko se letos zapojilo celkem 6 firem z hranicka. Mikroregion Hranicko letos spolupracuje s firmami KUNST  spol. s.r.o., který se letos ujal role generálního partnera, Cement Hranice, akciová společnost, SSI Schäfer s.r.o., TONDACH Česká republika s.r.o., Váhala a spol s.r.o. a nově se zapojila i Hranická rozvojová agentura, z.s.
Grantový program regionu Hranicko vstoupil letos již do třetího ročníku, úspěšnost programu dokazuje stále vyšší zájem žadatelů o příspěvky. Grantový program tak efektivně podporuje jak sportovní, kulturní a společenský rozvoj regionu, tak i podnikatelský sektor, především díky kvalitní propagaci zúčastněných firem.
Bližší informace o programu naleznete zde.  
© 2007-2019 Mikroregion Hranicko | kontakt | mapa stránek

Admin | Euroteam
Spolufinancováno z prostředků EU