Aktuality > Zveme na praktické školení \"Učíme se stavět velkokapacitní stany\"

Zveme na praktické školení "Učíme se stavět velkokapacitní stany"

26. 5. 2010

Všechny zájemce zveme na praktické školení „Učíme se stavět velkokapacitní stany“, které proběhne za účasti zástupců dodavatelské firmy Moravia Propag Brno v pátek 28.5. od 15 hodin ve Všechovicích (sraz před obecním úřadem).

Jeho cílem je naučit co největší množství budoucích uživatelů a pracovníků správně montovat, demontovat, převážet a skladovat velkokapacitní stany a stanové podlahy, které právě pořizujeme pro Rozvojové partnerství Regionu Hranicko.

 Jak jste byli již několikrát informováni, toto vybavení bude v rámci projektu „Mobilní vybavení pro kulturní a sportovní akce“ sloužit k zapůjčování na nejrůznější nekomerční akce v regionu. Abychom pro toto zapůjčování minimalizovali budoucí potřebné lidské kapacity (a tím také cenu za zapůjčení), chceme, aby se co nejvíce Vašich údržbářů, pracovníků OÚ, členů spolků, organizátorů akcí, členů MAS atd. naučilo stany správně stavět a demontovat tak, aby např. nebyla při montáži vždy nutná přítomnost našeho zaměstnance (kterého byste museli samozřejmě taktéž zaplatit) a byli byste si za určitých předem stanovených okolností stany schopni sestavovat a demontovat vlastními silami (účast vašich lidí na tomto školení bude pro tuto alternativu výrazným plusem).

Prosím, využijte této jedinečné příležitosti, kdy se budeme za účasti zástupců dodavatelské firmy učit tyto stany stavět. Vložený čas a energie se jistě vrátí v budoucnu při snadnější přípravě Vašich kulturních akcí. Vždyť tyto stany budou na Hranicku  sloužit dlouhé následující roky.

 Kvůli organizaci školení prosím potvrďte svou účast na email f.kopecky@regionhranicko.cz nebo tel. 773583020.

František Kopecký

f.kopecky@regionhranicko.cz

© 2007-2019 Mikroregion Hranicko | kontakt | mapa stránek

Admin | Euroteam
Spolufinancováno z prostředků EU