Aktuality > Seminář představí možnosti investic do nevyužitých objektů na Hranicku

Seminář představí možnosti investic do nevyužitých objektů na Hranicku

28. 6. 2010
Podnikatelé, majitelé nemovitostí a další zájemci se mohou zúčastnit semináře na téma nevyužitých objektů, na kterém bude představena databáze volných prostor a možnosti financování jejich rekonstrukcí. Seminář se uskuteční 15. července 2010 ve Špičkách na Hranicku od 15 hodin.

Seminář navazuje na téměř šestiměsíční úsilí, v rámci kterého Rozvojové partnerství Regionu Hranicko ve spolupráci s Hranickou rozvojovou agenturou mapovalo budovy ležící ladem. Výsledkem je internetová databáze objektů, která bude sloužit na webu www.regionhranicko.cz podnikatelům, zájemcům ze strany neziskových organizací hledajících prostory pro rozvoj svých aktivit. Zájemci zde naleznou základní informace o rozloze objektu, současném stavu, a chybět nebudou ani data o návazné infrastruktuře. V současnosti je v databázi 22 objektů, ale předpokládáme růst zájmu ze strany majitelů nemovitostí.

Účastníci semináře rovněž získají informace o možnosti financování rekonstrukcí nevyužitých prostor z dotačních programů, ze kterých mohou dosáhnout až na 60 % stavebních nákladů. Dotační programy přitom mohou žadateli přispět i na pořízení nemovitosti. Důležité je mít jasnou strategii, jak bude objekt využíván po ukončení rekonstrukce.
Pozvanku nalezente zde
© 2007-2019 Mikroregion Hranicko | kontakt | mapa stránek

Admin | Euroteam
Spolufinancováno z prostředků EU