Aktuality > První výzva dotačního programu MAS-OPZ uzavřena, podány 2 žádosti

První výzva dotačního programu MAS-OPZ uzavřena, podány 2 žádosti

3. 4. 2018

MAS Hranicko v minulých dnech uzavřela 1. Výzvu dotačního programu MAS-OPZ Sociální služby – neinvestiční podpora I. Podány byly 2 žádosti o podporu. ELIM Hranice o.p.s zamýšlí poskytovat na Hranicku novou službu – sociální rehabilitaci, která bude určena klientům při azylovém domě v Hranicích a budou ji moci využít také klienti v Drahotuších, kde ELIM buduje zázemí pro poskytování této sociální služby.

Společnost Člověk v tísni plánuje v rámci připravovaného projektu rozšíření sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi a programů terénní práce na území jednotlivých obcí MAS Hranicko.

Požadované dotace přesně odpovídají vyhlášené alokaci výzvy. Přehled podaných žádostí je uveden v příloze této Aktuality.

Podané žádosti nyní projdou procesem kontrol a bodového hodnocení, které provedou management a Výběrová komise MAS. V měsíci květnu bude následně zveřejněn seznam doporučených žádostí. Tento seznam MAS předává Řídicímu orgánu OPZ na Ministerstvu práce a sociálních věcí. ŘO OPZ provádí závěrečné ověření způsobilosti vybraných projektů a úspěšným žadatelům vydá právní akt o poskytnutí podpory.

Karolína Berousková

k.berouskova@regionhranicko.cz

Fotografie

© 2007-2019 Mikroregion Hranicko | kontakt | mapa stránek

Admin | Euroteam
Spolufinancováno z prostředků EU