Aktuality > Nové fotogalerie: Farmářský trh, Ovocnářská exkurze a další

Nové fotogalerie: Farmářský trh, Ovocnářská exkurze a další

14. 5. 2012

Nabízíme Vám ke zhlédnutí 4 nové fotogalerie z nedávno konaných akcí našich rozvojových organizací:

- Hranická rozvojová agentura zajistila lektorsky a uspořádáním exkurze po Hranicku část ze vzdělávacího semináře, který se konal 26.4.2012. Jeho tématem byla Venkovská turisitika a byl určen účastníkům vzdělávacího kurzu pořádaného Sdružením cestovního ruchu Střední Morava. Prezentace se věnovaly cyklotrasám a hipostezkám na Hranicku, v rámci exkurze jsme navštívili koňskou farmu R Appaloosas v Hluzově a mlynářskou cyklotrasu, kde nemohla chybět prohlídka Maršálkova větrného mlýna v Partutovicích. Fotogalerii najdete zde..

- V rámci projektu Moravské a slezské ovocné stezky proběhly v posledních týdnech hned dvě akce. První byla ovocnářská exkurze po zajímavostech Hranicka. V rámci ní jsme navštívili známkový sad odrůd, moštárnu a sušárnu Eduarda Kozáka v Lučicích, včelařské muzeum v Hranicích a pálenici, moštárnu a soukromý sad v Hustopečích nad Bečvou. Fotogalerii najdete zde..

- Druhou akcí byla Závěrečná konference celého projektu, která proběhla v Bartošovicích ve dnech 3.-4. května 2012. Kromě prezentací výsledků projektu u jednotlivých 7 zapojených MAS, byl prostor i na návštěvu ovocnářsky zajímavých míst v okolí. Fotogalerii najdete zde..

-  Nejaktuálnější fotogalerie pak pochází z vydařeného Farmářského trhu regionu Hranicko, který se konal 11. května 2012 na náměstí v HRanicích. Část fotografií se pak zaměřuje na slavnostní předávání certifikátů značky MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt za účasti významných hostů. Fotogalerii najdete zde..

František Kopecký

f.kopecky@regionhranicko.cz

© 2007-2019 Mikroregion Hranicko | kontakt | mapa stránek

Admin | Euroteam
Spolufinancováno z prostředků EU