Aktuality > Výrobci pozor! - vyhlašujeme II. výzvu o certifikaci regionálního produktu značkou MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt®

Výrobci pozor! - vyhlašujeme II. výzvu o certifikaci regionálního produktu značkou MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt®

7. 8. 2012

Hranická rozvojová agentura, z.s. ve spolupráci s Asociací regionálních značek, o.s. vyhlašují druhou výzvu k předkládání žádostí o udělení značky MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt®. Výrobci, řemeslníci a zemědělci můžete své výrobky nebo produkty přihlásit od 7. srpna do 6. září 2012.
Poté certifikační komise zhodnotí podané žádosti, navštíví výrobce a na svém zasedání během měsíce září vyhlásí nové certifikované výrobky.

Výrobci získají díky značce různé výhody, zejména jednotnou propagaci své produkce v médiích, v tištěných materiálech i na společných prezentacích. Získávají nové kontakty a možnosti nových forem spolupráce. Vlastnictví regionální značky je dokladem sounáležitosti k regionu.

Značení je určeno jak návštěvníkům našeho regionu, kterým dovoluje objevovat region a užívat si jeho atmosféru novým netradičním způsobem, tak i místním obyvatelům, kteří mohou nákupem značených výrobků podporovat „své” místní výrobce.

Certifikáty výrobcům slavnostně předáme v rámci Dne kultury, který se koná v Hranicích 27. října 2012.

Značka MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt® je udělována za přispění Olomouckého kraje.

Kontakt: Hranická rozvojová agentura, z.s., Olga Vilímková, tel.: 773 100 050.

Dokumenty ke stažení

Fotografie

Logo
© 2007-2019 Mikroregion Hranicko | kontakt | mapa stránek

Admin | Euroteam
Spolufinancováno z prostředků EU