Aktuality > Technologie, nemovitosti, školící střediska - dotace pro podnikatele

Technologie, nemovitosti, školící střediska - dotace pro podnikatele

21. 3. 2017

Pro všechny podnikatele z tzv. Olomoucké aglomerace (ITI Olomouc) se otevírá další možnost získat dotace na stroje, nákup technologií, rekonstrukci podnikatelské nemovitosti či vybudování školícího střediska. Výzvy nazvané Technologie, Nemovitosti a Školící střediska by měly být vyhlášeny na jaře 2017 a to pouze pro podnikatelské subjekty, jejichž projekt bude realizován na území ITI Olomouc (Integrovaná teritoriální investice). Do tohoto území spadají například i Hranice, Lipník nad Bečvou, Přerov, Prostějov a další oblasti v okolí Olomouce. Z území ORP Hranice se bohužel ale patří jen Hranice, Klokočí, Milenov a Hrabůvka. 

Podnikatelé s historií delší než 3 roky splňující podmínku MSP (malý a střední podnikatel) jednu nejspíš z posledních možností využít evropské dotace na příklad na nákup strojů a technologií. Stejně tak oprava a rekonstrukce podnikatelských objektů už nebude v budoucnu nejspíš vůbec zahrnuta do oblastí podpory. 

Bližší informace o možnostech chystaných výzev vám rádi sdělíme na telefonu 733 137 754 (M. Škrobánková) nebo e-mailu: skrobankova@hranickarozvojova.cz

Michaela Škrobánková

m.skrobankova@regionhranicko.cz

Fotografie

© 2007-2018 Mikroregion Hranicko | kontakt | mapa stránek

Admin | Euroteam
Spolufinancováno z prostředků EU