Aktuality > Regionální výrobci pozor!!! – vyhlašujeme VII. Výzvu k certifikaci značkou MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt®

Regionální výrobci pozor!!! – vyhlašujeme VII. Výzvu k certifikaci značkou MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt®

10. 3. 2019

Vyhlašujeme sedmou výzvu k předkládání žádostí o udělení značky MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt®. 
Značka patří do Asociace regionálních značek a získaný certifikát platí na dva roky.

Výrobci, řemeslníci a zemědělci, můžete své výrobky přihlásit od 11. do 28. března 2019. Nově se mohou hlásit do výzvy i výrobci a drobní řemeslníci z MAS Podhostýnska, které svým územím přistoupilo k působnosti značky MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt®.

Další informace a dokumenty ke stažení k výzvě naleznete na www.regionhranicko.cz/moravskabrana nebo http://www.regionalni-znacky.cz/moravska-brana/cs/pro-vyrobce/page/4/zakladni-informace.

Certifikační komise se sejde k hodnocení předložených žádostí 10. dubna 2019, ještě předtím obvykle navštíví její zástupci jednotlivé výrobce v jejich provozovně.

Výrobci získají díky značce různé výhody, zejména jednotnou propagaci své produkce v médiích, v tištěných materiálech i na společných prezentacích. Získávají nové kontakty a možnosti nových forem spolupráce. Ocenění regionální značkou je dokladem sounáležitosti s regionem.

Značení je určeno jak návštěvníkům našeho regionu, kterým dovoluje objevovat region a užívat si jeho atmosféru novým netradičním způsobem, tak i místním obyvatelům, kteří mohou nákupem značených výrobků podporovat „své” místní výrobce.

Kontakt: Hranická rozvojová agentura, z.s., Olga Vilímková, 773 100 050, e-mail: vilimkova@hranickarozvojova.cz.

Fotografie

© 2007-2019 Mikroregion Hranicko | kontakt | mapa stránek

Admin | Euroteam
Spolufinancováno z prostředků EU