Aktuality > Obce a města podepsaly společné Memorandum k Cyklostezce Bečva

Obce a města podepsaly společné Memorandum k Cyklostezce Bečva

2. 7. 2010

Ve středu 30. 6. 2010 se na Městském úřadu v Hranicích sešli představitelé měst a obcí, které leží na Cyklostezce Bečva. Hlavním a jediným důvodem byl slavnostní podpis Memoranda, dokumentu, který jeho členy zavazuje ke spolupráci na projektech souvisejících s rozvojem a propagací Cyklostezky Bečva, rozvoji cestovního ruchu a rozvoji infrastruktury cyklotras na svých územích.
Úvodním slovem přivítal přítomné na půdě Městského úřadu v Hranicích pan starosta Miroslav Wildner a pak už Memorandum putovalo symbolicky od pramenů k soutoku s Moravou. První ho podepsal pan starosta Jaroslav Kubín z Rožnova pod Radhoštěm a pak už následoval Vsetín (Květoslava Othová), Valašské Meziříčí (Jiří Částečka), Hustopeče nad Bečvou (Júlia Vozáková), Hranice (Miroslav Wildner), Týn nad Bečvou (Josef Vaculin),  Přerov (Jiří Lajtoch) a Tovačov (Leon Bouchal).
Paní starostky, pánové starostové, pan primátor i přítomní hosté závěrečným přípitkem a krátkými proslovy popřáli Cyklostezce Bečva hodně spokojených turistů a návštěvníků.

Další fotografie naleznete zde.

Michaela Škrobánková

m.skrobankova@regionhranicko.cz

© 2007-2019 Mikroregion Hranicko | kontakt | mapa stránek

Admin | Euroteam
Spolufinancováno z prostředků EU