Aktuality > Hranice i letos jezdí do práce na kole

Hranice i letos jezdí do práce na kole

6. 3. 2017

Město Hranice se již po třetí zapojilo do projektu Do práce na kole. I pro letošní rok je koordinátorem Hranická rozvojová agentura, která s městem spolupracuje v různých oblastech, především v oblasti cestovního ruchu, ale i dalších rozvojových záležitostech. Hranice a celý region je protkaný hustou sítí cyklistických tras, prochází tudy první cyklodálnice v ČR – 160 km dlouhá Cyklostezka Bečva a Hranice dlouhodobě podporují cyklistiku jako zdravý a šetrný způsob dopravy.

Vítáme každého, kdo nechce nechat své kolo zahálet, ale chce jej používat a zatím neví, jak na to. Nabízíme Vám příležitost jezdit pravidelně, každý den do práce i z práce. Odměnou Vám bude lepší fyzička, ušetříte peníze i životní prostředí a čas, kterého nemáme nazbyt, využijete smysluplněji sami pro sebe.

Stejně jako vloni plánujeme společný výlet otevíráním sezóny na Cyklostezce Bečva, které se uskuteční 22. 4. 2017. Kromě několika prvních jarních kilometrů na kole či koloběžce, můžete získat i drobný upomínkový předmět. Rozšiřte naše řady a přidejte se k loňským 119 účastníkům a vyhrajte krásné ceny.

Registrujte se od 7. 3. 2017 na: Do práce na kole

V ceně účastnického poplatku obdržíte tričko s logem z kvalitní biobavlny v hodnotě 300,- Kč.

Výše účastnického poplatku při registraci do 2. 4. je 290,- Kč, při registraci od 3. 4. do 20. 4. je 340,- Kč a last minute účastnický poplatek od 21. 4. do 30. 4. – 390,- Kč.

Pro prvních pět účastníků, kteří se budou chtít zaregistrovat a pošlou nám e-mail na skrobankova@hranickarozvojova.cz, máme darovací voucher, který jim zajistí bezplatnou registraci do soutěže. Kdo chce tedy mít pro rok 2017 registraci ZDARMA, piště hned na uvedený e-mail s žádostí o sdělení "tajného" kódu. 

Vyhlášení vítězů plánujeme opět na akci Pokoř své hranice!, která pravděpodobně proběhne 10. 6. 2017 okolo řeky Bečvy, v parku Sady Čs. legií, stejně jako v loňském roce.

 

Za koordinátora:

Michaela Škrobánková
Telefon: 733 137 754
e-mail: skrobankova@hranickarozvojova.cz

Fotografie

© 2007-2019 Mikroregion Hranicko | kontakt | mapa stránek

Admin | Euroteam
Spolufinancováno z prostředků EU