Aktuality > Další číslo zpravodaje v projektu EGPiS

Další číslo zpravodaje v projektu EGPiS

20. 1. 2017

V rámci mezinárodního projektu EGPiS - Podpora zapojování dívek do sportu, vyšlo další číslo elektronického zpravodaje. Zde se v krátkosti dozvíte o posledním projektovém setkání v Londýně, pilotním projektu v Hranicích a v Catalce v Turecku. Všechny zpravodaje jsou k nahlédnutí a stažení na webových stránkách projektu: http://egpis.eu/newsletters/ 

Projekt se blíží ke svému konci. 27. ledna proběhne v Hranicích tak zvaná Národní událost (National event), která má jednak propagovat projekt samotný, jeho cíle, myšlenky, ale také aktivity, které probíhaly v  rámci pilotního projektu. Akce se bude konat v hale a tělocvičně SPŠ Hranice, která se také do pilotního projektu zapojila. Děvčata, která jsou hlavní cílovou skupinou, z hranických základních a středních škol si budou moci v průběhu celého dne vyzkoušet různé druhy sportovních aktivit pod dohledem a vedením zkušených lektorů a trenérů. Nebude chybět ani výživové poradenství a možnost změřit si svůj BMI. 

Celý projekt je spolufinancován z programu ERASMUS + Sport a partnerem pro Českou republiku je Hranická rozvojová agentura. 

Michaela Škrobánková

m.skrobankova@regionhranicko.cz

Dokumenty ke stažení

Fotografie

© 2007-2019 Mikroregion Hranicko | kontakt | mapa stránek

Admin | Euroteam
Spolufinancováno z prostředků EU